czwartek, 26 września 2013

KUTITA

Dzisiaj przybywam do Was ze ślicznymi, kolorowymi, ręcznie robionymi, ale przede wszystkim bezpiecznymi zabawkami dla Naszych maluszków :) 

Znajoma założyła firmę i bardzo bym chciała, żeby interes się rozkręcił. A czym zajmuje się firma?? 


W skrócie:
Kutita to magia drewnianych zabawek. To ucieczka od tego, co tandetne, chińskie, nietrwałe... Ucieczka do zabawek pięknych i bezpiecznych, malowanych ręcznie atestowanymi farbami i lakierowanych tym, co dla dziecka nie jest szkodliwe. 
A co o sobie piszą?
Przede wszystkim jesteśmy rodzicami !!!
Pomysł tworzenia ręcznie robionych, drewnianych zabawek powstał, gdy zetknęliśmy się z problemem zakupu ciekawych, kolorowych i edukacyjnych zabawek dla naszego 2 - letniego syna Adasia.
To on natchnął nas do odejścia od chińskiej tandety, do powrotu do zabawek drewnianych, ręcznie wykonywanych, edukacyjnych i niepowtarzalnych.
Przedmioty są tworzone, wycinane i malowane przez nas. Wykorzystujemy farby i lakiery spełniające normę Bezpieczeństwa Zabawek, aby każdy kupujący miał poczucie kupowania rzeczy najlepszych i bezpiecznych, wykonanych z pasją i cieszących oko dzieci. Wykonujemy układanki, puzzle edukacyjne, drewniane wieszaki o najdzikszych kształtach i kolorach, miarki wzrostu a także wiele innych przedmiotów. Wycinamy z drewna, a więc z ekologicznego i najwspanialszego surowca, co daje gwarancję ich trwałości i wielopokoleniowości.
Jesteśmy otwarci na propozycje, jeśli marzy się Wam coś drewnianego dla dziecka, postaramy się podołać wyzwaniom.
Rysunki są kolorowe i śliczne, mają budzić uśmiech na twarzach dzieci, a jednocześnie być pomocne w odkrywaniu świata. Wielkość elementów jest dostosowana do wieku dziecka.

Oto przykładowe prace:
5 komentarzy:

  1. Bardzo ładne te zabawki i bardzo kolorowe (a to jest najważniejsze dla rozwoju dziecka). Jak dorobię się swojego potomka to będę wiedziała gdzie szukać bezpiecznych zabawek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Swietne! Uwielbiam drewniane zabawki! Sa o wiele trwalsze od plastikow! No i ekologiczne!

    OdpowiedzUsuń
  3. Fantastyczne zabawki, również jestem zwolenniczką drewnianych zabawek, przynajmniej nie rozpadają się w rękach:)

    OdpowiedzUsuń