sobota, 26 października 2013

Małe tatoo

Jakie macie zdanie o tatuażach? Mnie osobiście podobają się te zrobione z "serca". Intencje, symbole itd. Natomiast nie zrobione na moim ciele, ani na ciele mojego partnera... :) Kiedyś chciałam jakiś malutki, ale za każdym razem kiedy był już wybrany bałam się bólu... wyimaginowanego,ale jednak :) Dlatego dziś chcę Wam pokazać malutkie cudeńka, perełki :)
Osobiście mam fioła na punkcie symbolu nieskończoności stąd może przeważać taki wzór :)

Wracając jeszcze do symbolu nieskończoności.. To kiedyś wymyśliłam sobie, że chciałabym taki pierścionek zaręczynowy z tym symbolem :) Nie Kochanie to nie jest żadna sugestia, żeby nie było :*
Pierścionek pewnie zobaczyłam w jakimś filmie... Jednak znak nieskończoności ma coś w sobie...coś niewypowiedzianego...

Aha! No i zapraszam Was również na mojego drugiego bloga. Wczoraj zamieściłam na nim ćwiczenie rozwojowe... Pierwsze z naprawdę długiej listy i kolejne będą co piątek :) Może poświecicie dla siebie te 30 min w ciągu dnia, żeby pomyśleć nad sobą... a może czegoś nowego się o sobie dowiecie?

4 komentarze:

 1. Nie lubię tatuaży kiedyś tylko robiłam sobie dziecięce zmywalne

  OdpowiedzUsuń
 2. podobają mi się takie małe subtelne tatuaże, sama sobie to najwyżej z henny bym sobie zrobiła:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Klucz jest piękny!!! I ten z napisem "Love the life...." Ja planuje zrobić sobie drugi na 30. Mam wstępny pomysł, ale wciąż szukam inspiracji, może coś ciekawszego się urodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam. :)
  Zawsze sie smieje do mojego meza, ze cale szczescie, ze jak go poznalam byl kwiecien i nosil dlugie rekawy, bo napewno nie namowilby mnie na druga randke! M. ma 4 tatuaze na ramionach! :)

  OdpowiedzUsuń