poniedziałek, 30 grudnia 2013

Wyzwanie: 365 FOTO

Zapraszam Was na wyzwanie FOTOgraficzne. Przyszły 2014 rok będzie miał 365 dni (dopiero w 2016 roku będzie 366 dni), dlatego chciałabym poznać Was lepiej po przez to co robicie w ciągu dnia :) Ale i Wy mnie poznacie. Miło mi będzie jeśli weźmiecie w nim udział. Osobiście dla mnie bez różnicy czy będą to zdjęcia robione aparatem fotograficznym czy telefonem. Mogą to być zdjęcia zarówno makro, z imprez, z dnia codziennego, jakaś tekstura, która Was zainteresuje, mogą to być Wasze zdjęcia wyrażające nastrój danego dnia... Wszystko zależy od Was :)

Ja najwięcej zdjęć robię synkowi. Teraz zaczyna chodzić, więc jest co uchwycić :) ale muszę starać się, by nie był na każdym zdjęciu :)

Zaczynam od 1 stycznia 2014 roku. Zacznijcie kiedy będziecie chcieli :) Jednak zostawcie pod postem komentarz, bym mogła oglądać i Wasze zdjęcia :)

Ja do tego celu założę osobnego bloga http://365--foto.blogspot.com/

ZAPRASZAM :)

6 komentarzy:

 1. no to ja z chęcią się pisze może mi się uda sprostać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet jak kilka zdjęć wypadnie z obiegu to przecież nie problem :) Liczą się chęci :)

   Usuń
 2. Stawiam czoła wyzwaniu :) Mam nadzieję, że uda mi się temu sprostać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Cieszę się kochana :)
   Ja do wyzwania podchodzę, bo chcę nauczyć się robić może nie profesjonalne zdjęcia, ale ładniejsze niż zwykłe :) A to będzie na pewno dodatkową motywacją :)

   Usuń
  2. Dla mnie wyzwanie będzie odskocznią od nawału obowiązków. W nadchodzącym roku czeka mnie dużo zmian. Sama jestem ciekawa jak go uwiecznię na zdjęciach :)

   Usuń
 3. Fajna inicjatywa:) Jednak ja jestem ostatnio tak niezdyscyplinowana, że pewnie nic by mi z tego nie wyszło:)

  OdpowiedzUsuń