sobota, 7 grudnia 2013

START 3... 2... 1...

Zaczynam ze zdwojoną siłą... Ba... Czas przeszły odkreślam oooooogromną kreską i biorę się za siebie. Czas najwyższy zacząć wprowadzać zmiany w swoim życiu, żeby w Nowy 2014 Rok wejść bardziej komfortowo, bez narzekania, dołowania i dużymi pokładami energii :)

Zmiana tematyki bloga... Oczywiście prywatne posty również się pojawią, ale stawiam na zmianę wyglądu (nie tylko ćwiczenia, ale również chciałabym zmienić zawartość swojej szafy :) ) Czas na bardziej kobiecy i seksowny styl :) Tak wiem, Jeansy i adidasy też mogą być sexy :P Ale ile można?

Ładna data na rozpoczęcie nowego ŻYCIA :) 7.12.2013 :) a co? :P
Kto zaczyna ze mną? Czas najwyższy na ćwiczenia, zwiększenie motywacji w drodze do pięknego ciała. Chya, ze czujesz się komfortowo w swoim to zostań tu gdzie jesteś. 

Pamiętaj, że jeśli nie weźmiesz się za siebie dzisiaj, to kiedy? Jutro? Pojutrze? Nie!!! Zacznij działać już teraz. Róbmy to dla siebie, dla Naszych bliskich, dla Naszych partnerów lub, żeby po prostu znaleźć w końcu Nasze drugie połówki :)

Powiedzmy sobie, że:

Nie jest Wam lepiej?? Mnie to pomaga :)

Zastanówmy się czego potrzebujemy, czego chcemy... I codziennie róbmy jeden mały krok w stronę tego, czego pragniemy :)
Nie musimy dążyć do perfekcji. Wystarczy, ze poczujemy się w końcu, znowu Pewne siebie przez duże "P".


Za oknem zimno... Dla mnie 0 st. to już zimno. Nie mam ochoty wychodzić nigdzie, ale nie chcę też spędzić tego czasu na jego marnowaniu i wgapianiu się w tv albo komp. Nie uważasz, że najwyższy czas na CUD?
Jak się teraz czujesz? Masz więcej siły i energii na zmianę? Ja tak. Zaczynamy ZMIANĘ. Zmianę na LEPSZE. Zacznij pracę nad LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE :)

Ściskam :)


2 komentarze:

  1. Hehe dobry post Martuś właśnie jestem na tym etapie:) ruszyłam dupę, odwiedziłam dietetyka, codziennie ćwiczę i są efekty:) potem pomyślę o garderobie:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No bo trzeba w końcu coś dla siebie zrobić :) A jak my będziemy szczęśliwe to i Nasze otoczenie będzie :) Tak trzymaj Kasiu :)

      Usuń