wtorek, 27 sierpnia 2013

30 Days to Change - Dzień 3 - Strefy Poprawy, Strefy Eksperckie, wymarzone Strefy Eksperckie

Czyżby z dnia na dzień zadania były coraz bardziej trudne? Tym razem polega ono na wypisaniu Stref Poprawy. A konkretniej obszarów jakie chcemy poprawić w Nas samych, w Naszym życiu.. albo co byśmy chcieli ulepszyć. Będę chciała poświęcić na to więcej czasu niż tylko jeden dzień, bo to naprawdę nie jest łatwe pytanie.
www.tumblr.com
Kolejnym etapem jest zastanowienie się nad swoimi Strefami Eksperckimi. A konkretniej - które z naszych umiejętności są wyjątkowe? Co potrafimy robić lepiej niż inni? Czy wiemy więcej niż inni na jakiś temat?
www.tumblr.com
Jednocześnie warto pomyśleć nad tym jakie dziedziny życia byłyby naszymi wymarzonymi Sferami Eksperckimi? Co chcielibyśmy wiedzieć? W czym chcielibyśmy być autorytetem? Zadanie nie polega na ocenianiu tego co napiszemy, a tylko na stworzeniu listy wymarzonych umiejętności :) Uwierzmy, ze nic Nas nie ogranicza (jedyna granica to niebo) - wydaje się najłatwiejsze :)
www.tumblr.com


Źródło: www.lifeskillsacademy.pl

2 komentarze:

  1. Ja niestety nie jestem konsekwentna w swoich postanowieniach a już w tych poprawy na pewno nie. Często kiedy w moim świecie znajdę chwilę czasu siadam i zastanawiam się nad sobą, nad tym co chciałabym zmienić, zrobić, niestety wszystko kończy się na myśleniu tylko:(

    OdpowiedzUsuń